JJo Pluymen Trofee
                            Jo Pluymen Trofee
                                      30/11/2019   

                                     * Affiche *

          * Inschrijfformulier Jo Pluymen trofee 2019*

                             * Speur voorwerpen *
 Jaar          Geleider                               Naam Hond                         Ptn      Uitkomend voor
        Winnaars Jo Pluymen Trofee
              Winnaar Jo Pluymen Trofee 2019

                           Willem de Oudsten  

                    Met Aaron vom Múnzenberg

Officials 2019

Keurmeesters

Dhr. C.Jaspers        * A *

Mevr. D.Segers       * B *

Dhr. J.Selders         * C *   

Pakwerkers

Dhr. K.Goetelen    * kort *

Dhr. T.Bernaerens * lang *

Spoorlegger

Dhr. D.Goosens

Dhr. H.v.Zeebroeck

                       N.B.G.
Honden sport  vereniging

2019

W d Oudsten

Aaron vom Múnzenberg

280

HSV Muntstad

2018

W d Oudsten

Aaron vom Múnzenberg

293

HSV Muntstad

2017

C de Bruyn

Daro van de Wiersdijk

283

Etten Leur

2016

J Barth

Castor von den Kleinen Halkunken

285

oc Vlaenderen

2015

S Edery

Brisko von der Ziegenranch

280

Hsv Hillegom

2014

D Leemans

Kjerro van Blutsenhof

292

DVH Wechel

2013

Geen wedstrijd

 i.v.m beperkt aantal inschrijvingen

 

 

 2012

 J Edery

 Lukay van de Annahenhof

290

Hsv Hillegom

 2011

 M Verslijpe

 Vasco van de Duvetorre

289

Uitbergen

 2010

 M Verslijpe

 Vasco van de Duvetorre

291

Uitbergen

 2009

 C Jaspers

 Quibus vom haus Valkenplatz

287

Hv de Wildert

 2008

 T.Jonkers

 Casper vom Matschenka

297

Oude maas

 2007

 R d Jong

 Orthan vom Haus Valkenplatz

283

Oude maas

 2006

 B Antonisse

 Connor vom Matschenka

293

Walcheren

 2005

 H d Koning

 A Qudo barjalanda

281

Randstad

 2004

 B Antonisse

 Kylath vom Nispenplatz

 289

Walcheren

 2003

 B Antonisse

 Kylath vom Nispenplatz

 295

Walcheren

 2002

 J Dieleman

 Doeska v Badomar

 294

Walcheren

 2001

 J Dieleman

 Doeska v Badomar

 287

Walcheren

 2000

 E Esser

 Hindra v/d Sjeroan

 291

xxxxxxxxx

 1999

 B Gillahr

 Loek v Soeburcht

 281

Walcheren

 1998

 W v/d Meulen

 Andy v Haus Bornheim

 289

Haarlemmermeer

 1997

 S Cnossen

 Felow Dempsey v Tinley

 284

Bolsward

 1996

 W v/d Broek

 Luke v Midden Zeeland

 272

Trouwe Herder

 1995

 B Antonisse

 Omar vom Kahlenbach

 288

Walcheren

 1994

 L Tan

 Bryan Von Santa Maria

 291

Nieuwe Meer

 1993

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 281

Westerschelde

 1992

 A d Bok

 Roy van Tiekerhook

 292

Westbrabant

 1991

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 290

Westerschelde

 1990

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 289

Westerschelde

 1989

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 289

Westerschelde

 1988

 J Couwenberg

 Cas oet de poeterie

 281

Midden Brabant

Start

Bestuur

Historiek

Nieuws

Examens

Jo Pluymen trofee

Leden

Lidmaatschap

Training

Route

Anatomie

Rasprofiel

IGP regelement

Linken

Archief

Nr

 

Geleider

Naam van de Hond

Cert

Ras

A

B

C

Totaal

1

dhr

W.d.Oudsten

Aaron vom Múnzenberg

III

MH

91

94

95

280

2

dhr

W.Adriaenssens

Wisgund Maiske van Caya's Home

III

BO

98

84

90

272

3

dhr

P.v.d.Pol

Hoky Zde - Sko

III

DH

97

88

85

270

4

mevr

G.Schulz

Faelan vom Gillrather Traum

III

DH

96

93

81

270

5

dhr

W.Adriaenssens

Daring Dax Wisgund van Caya’s Home

III

BO

92

85

91

268

6

mevr

K.Huisman

Arash De La Casa Del Perro

III

DH

78

90

96

264

7

mevr

L..v.Bont

Kenzo van JHT's Hoeve

III

DH

94

82

85

261

8

dhr

M.Peters

Nittro

III

MH

78

85

91

254

9

dhr

C.d.Bruyn

Daro van de Wiersdijk

III

DH

50

88

94

232

10

dhr

J.Wernsen

Genna  Imzedrift’s

III

DH

38

94

94

232

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

dhr

F.Ho

Q'Ambush

I

MH

97

85

90

272

2

dhr

P.Goossens

Queen van de Berlex- Hoeve

I

MH

96

86

85

267