JJo Pluymen Trofee
                            Jo Pluymen Trofee
                                      28/11/2020  

                                     * Affiche *

          * Inschrijfformulier Jo Pluymen trofee 2020*

                             * Speur voorwerpen *

              Winnaar Jo Pluymen Trofee 2019

                           Willem de Oudsten  

                    Met Aaron vom Múnzenberg

Officials 2020

Keurmeesters

Dhr. L.v.d.Poel              * A *

Dhr: B.Kleinhesselink    * B *

Dhr. L.Declercq             * C *   

Pakwerkers

Dhr. K.Goetelen    * kort *

Dhr. C.Onbelet      * lang *

Spoorlegger

Dhr. D.Goosens

Dhr. H.v.Zeebroeck

                       N.B.G.
Honden sport  vereniging

2019

W d Oudsten

Aaron vom Múnzenberg

280

HSV Muntstad

2018

W d Oudsten

Aaron vom Múnzenberg

293

HSV Muntstad

2017

C de Bruyn

Daro van de Wiersdijk

283

Etten Leur

2016

J Barth

Castor von den Kleinen Halkunken

285

oc Vlaenderen

2015

S Edery

Brisko von der Ziegenranch

280

Hsv Hillegom

2014

D Leemans

Kjerro van Blutsenhof

292

DVH Wechel

2013

Geen wedstrijd

 i.v.m beperkt aantal inschrijvingen

 

 

 2012

 J Edery

 Lukay van de Annahenhof

290

Hsv Hillegom

 2011

 M Verslijpe

 Vasco van de Duvetorre

289

Uitbergen

 2010

 M Verslijpe

 Vasco van de Duvetorre

291

Uitbergen

 2009

 C Jaspers

 Quibus vom haus Valkenplatz

287

Hv de Wildert

 2008

 T.Jonkers

 Casper vom Matschenka

297

Oude maas

 2007

 R d Jong

 Orthan vom Haus Valkenplatz

283

Oude maas

 2006

 B Antonisse

 Connor vom Matschenka

293

Walcheren

 2005

 H d Koning

 A Qudo barjalanda

281

Randstad

 2004

 B Antonisse

 Kylath vom Nispenplatz

 289

Walcheren

 2003

 B Antonisse

 Kylath vom Nispenplatz

 295

Walcheren

 2002

 J Dieleman

 Doeska v Badomar

 294

Walcheren

 2001

 J Dieleman

 Doeska v Badomar

 287

Walcheren

 2000

 E Esser

 Hindra v/d Sjeroan

 291

xxxxxxxxx

 1999

 B Gillahr

 Loek v Soeburcht

 281

Walcheren

 1998

 W v/d Meulen

 Andy v Haus Bornheim

 289

Haarlemmermeer

 1997

 S Cnossen

 Felow Dempsey v Tinley

 284

Bolsward

 1996

 W v/d Broek

 Luke v Midden Zeeland

 272

Trouwe Herder

 1995

 B Antonisse

 Omar vom Kahlenbach

 288

Walcheren

 1994

 L Tan

 Bryan Von Santa Maria

 291

Nieuwe Meer

 1993

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 281

Westerschelde

 1992

 A d Bok

 Roy van Tiekerhook

 292

Westbrabant

 1991

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 290

Westerschelde

 1990

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 289

Westerschelde

 1989

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 289

Westerschelde

 1988

 J Couwenberg

 Cas oet de poeterie

 281

Midden Brabant

Start

Bestuur

Historiek

Nieuws

Examens

Jo Pluymen trofee

Leden

Lidmaatschap

Training

Route

Anatomie

Rasprofiel

IGP regelement

Linken

Archief

8

Nr

 

Geleider

Naam van de Hond

Cert

Ras

A

B

C

Totaal

1

mevr

G.Schulz Faelan vom Gillrather Traum

III

DH





2

dhr

W.Adriaenssens

Daring Dax Wisgund van Caya’s Home

III

 BO



3

dhr

R.C.Endlich

Lexo v d Meulenbarg

III

MH





4

mevr M.v.d.Kooij Sindecade Billy the Kid III MH





5

mevr M.v.d.Kooij Perro v  't Haagse Bloed

III

MH





6

6

dhr C.J.Polhout
Attack v d Racheplace
III MH



7

dhr
J.Wernsen
Genna Imzedrift's III
DH





8

mevr
K.Huisman
Arash de las Casa Del Perro
III

DH





9

dhr
A.Vaudo
Qurocky v d Zilverenloop

III

MH





10 

dhr

C.Jaspers

Cooper

III 

DH 

 

 

 

 

11 dhr W.d.Oudsten Aaron vom Munzenberg III MH        
12  dhr H.Peijer Bono Ziva v d Kennel Zonder Naam III  BO        
13  mevr L.v.Ruitenbeek Jillz High Five v. Aqualand III BO        
14  dhr K.d.Bruyn Evas v Redelrik II DH        
15  dhr K.d.Bruyn Eslin v Redelrik III DH        
16  dhr S.Edery Sem von Meerblick III DH        
17
dhr
W.v.d.Meulen
Nico van ’t Kerkpad
III
DH




18
dhr
J.Couwenberg
Vigo v d Rondenhoek
III
DH